czwartek, 16 maja 2019

15-16/05 środa i czwartek

Witajcie :)

Wyzwania:

 • Rapakivi (do 09.06) - wyzwanie z Gościem #80

Wyniki:

8 komentarzy:

 1. Właśnie miałam wkleić link do tego wyzwania ;-) Tak przy okazji, mam prośbę, czy można byłoby nie powtarzać tutaj przypominajek o wyzwaniach? Robi się bałagan, który bardzo utrudnia swobodne poruszanie się tutaj. By wybrać wyzwanie, które nam odpowiada, nie dość, że trzeba sprawdzać ich daty, regulaminy, itp. to jeszcze musimy przeglądać cały ten gąszcz powtórzonych wyzwań (czasami wszystkie są powtórzone dwa razy w jednym dniu). Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem za przypominajkami. Jesli wyzwanie będzie ogłaszane tylko w dniu rozpoczęcia to po tygodniu nikt tego nie pamieta. Zgłaszając pracę na wyzwanie, trzeba by cofać cały miesiąc wstecz. W końcu to blog Craft Zabawy jak sama nazwa mówi dotyczy tylko zabaw. Nie widziałam ,żeby w jednym dniu było cos ogłaszane dwa razy, bo jest tylko jeden post dziennie :) Takie moje zdanie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przypominajki są super! Zwłaszcza jak chrome się powiesi i nie chce otworzyć kart, które zamknął. Bez przypominajek nie dałoby się odtworzyć wyzwań, w których chce się wziąć udział. Więc popieram Agę. :)

  I mam pytanie - czy istnieje gdzieś taki blog z zebranymi zabawami anglojęzycznymi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie, jak gdzies trafisz zbiorowo craft zabawy angielskie, to prosze podziel sie :) Ja czasem wysyłam na wyzwania alldressedupstemps lub na bloga mos digital pencil.

   Usuń
  2. Tu macie zebrane zagraniczne zabawy:
   https://challengesfordays.blogspot.com

   Usuń
 4. Ja i tak cofam się o miesiąc wstecz szukając jakiegoś wyzwania dla siebie i wkurza mnie przeglądanie powtórzonych wyzwań non stop. Pani Aga widocznie niedokładnie przegląda blog, bo owszem w tym jednym poście dziennie są wyzwania powtarzane. Bywa, że z dnia na dzień też są. Wystarczy, że raz jest tu podane konkretne wyzwanie. Nigdy nie miałam problemu, żeby otworzyć link :-/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, ja zaglądam tylko na piątkowe wpisy, bo w nich są wyzwania z całego tygodnia ;) dzięki piątkowym zbiorom jest dużo łatwiej nie przegapić żadnego

   Usuń
  2. I to jest jakieś rozwiązanie, dziękuję za zrozumienie i podpowiedź :-)

   Usuń